Rejestracja     Logowanie

Zostań partnerem

Testy egzaminacyjne

Najnowsza szkoła

Statystyki

Dodano szkół jazdy: 874

Dodanych instruktorów: 813

2012-08-23 12:55:54

Szkola przyjazna kursantom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZKOŁA PRZYJAZNA KURSANTOM

 

Program „Szkoła Przyjazna Kursantom” prowadzony jest pod patronatem portalu www.PolskieSzkolyJazdy.pl, który rekomenduje współpracę wyłącznie z rzetelnymi firmami.

Jest to program partnerski promujący OSK z całej Polski oferujące najwyższe standardy świadczenia usług, zarówno pod względem przygotowania teoretycznego jak i praktycznego OSK, które działają w oparciu o silne podstawy prawne, posiadają odpowiednią bazę dydaktyczną, zapewniają komfortowe warunki nauczania, tworzą perspektywy dla przyszłej pracy zawodowej kierowcy. Innymi słowy, program „Szkoła Przyjazna Kursantom” to szkoła godna zaufania.

Do programu kwalifikują się tylko szkoły, którą spełniają szereg wymagań oraz norm ustalonych przez specjalistów z branży oraz co jest rzeczą najważniejszą - przez kursantów.

Dla wybranych szkół przyznawany jest Certyfikat potwierdzający ich kwalifikacje.

 

Celem projektu realizowanego przez PolskieSzkolyJazdy.pl jest uwiarygodnienie działań OSK w oczach kursantów. Ma on pomóc  w wyborze szkoły, która spełni oczekiwania i w odpowiedni sposób przygotuje kursanta do egzaminu państwowego.

 

 

Właściciele szkół wyrażający chęć przystąpienia do programu proszeni są kontakt:

e-mail: ekspert@polskieszkolyjazdy.pl

 

 

 

 Komentarze do: Szkola przyjazna kursantom

Agustin2017-10-27 07:46:32

Bora aprender a fazer uma maquiagem muito muito, muito bela? http://CELSOKAMURAMAQUIAGEM.COM.BR

The Workbook On Twitter2017-08-20 22:45:52

Very interesting points you have noted, thanks for posting. http://jweddings.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=tinyurl.com%2Fphotographerstell59257

Deborah2017-08-09 14:19:22

If some one wants expert view regarding blogging after that i propose him/her to pay a quick visit this website, Keep up the nice work. Get your Legal Matter Solved Today with Greek Law Firm. Visit: http://www.athenslawoffice.com.webstatsdomain.org/ Check Also: http://tinyurl.com/greeklawyers23567 http://nutshellurl.com/attorneysingreece75765 https://v.gd/lawyers_in_greece_19784 https://v.gd/lawyers_in_greece_19784

x
kodeki

Dodaj komentarz


Znam regulamin

x
user

Rejestracja użytkownika

Imie:

Adres e-mail:

Hasło do konta:

2+dwa =

x
user

Logowanie użytkownika

Adres e-mail:

Hasło do konta:

Nie pamiętam hasła...


Strony internetowe kielce

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.